דוד אדרי, במאי ומפיק וידאו והבעלים של WE Productions

הבית לווידאו השיווקי שלך

WE Productions – מעניקה לעצמאיים, חברות וארגונים את ההזדמנות להגיע ללקוחות הפוטנציאליים שלהם באמצעות כלי שיווקי אפקטיבי שמגשר על פערי חוסר ההיכרות והצפת המידע ברשת.

השירותים העסקיים:

ביצוע איפיון וכתיבת תחקיר ממוקד מטרות – כמו תוכנית עסקית, גם לוידאו יש מטרה אותה הוא ממלא בסביבה בה הוא מתחרה. וככל שנהיה ממוקדים יותר, הוידאו יהיה אפקטיבי יותר.

כתיבת תסריט שיווקי יצירתי – ידוע שאנשים מעדיפים לקנות ממי שהם מכירים והדרך הטובה ביותר לגרום לאנשים להתעניין בך ולהכיר אותך היא כשמביאים אותך למסך באופן יצירתי שהכי מייצג אותך. ככה הלקוחות הנכונים לך מתחברים אליך מיד.

בימוי והדרכה ביום הצילום – זה החלק הארי של העבודה, לדאוג שהלקוח ייראה,יישמע ויעביר את המסר בצורה המיטבית בהתאם לתכנון המקורי.

צילום וידאו איכותי – צילום וידאו HD והקלטת סאונד מקצועי, זה מה שעושה את ההבדל והלקוח שלך מבין שחווית הצפיה שלו חשובה לך, בין אם זה בכנס או בהפקה פרטית.

עריכת וידאו – שירותי עריכת וידאו מקצועיים, החל מעריכה בסיסית להרצאות ועד וידאו שיווקי אסטרטגי מוקפד ביותר, עם ידע וניסיון טכני רב מעולם השידור בטלויזיה בלווין, WE Productions נותנת מענה מדויק לצרכי הלקוח – גם בקצה השני של הכדור.

 

לקוחות WE Productions –

עשרות לקוחות עצמאיים, חברות וארגונים בחרו את הליווי האישי והמקצועי ש – WE Productions מעניקה.

מהניסיון הרב שנצבר בהפקות וידאו בארץ ומלימודים בחו״ל WE Productions מעניקה לכל בעל עסק הפקה איכותית בהתאם לתקציב שלו.

WE Producitons בוחרת לעבוד עם קומץ לקוחות כל רבעון, על מנת שתוכל לתת רמת שרות גבוהה וזמינות וגמישות מירבית.